Optymistyczne perspektywy dla upraw śliwek w Kalifornii
Sprzyjająca wiosenna pogoda w okresie kwitnienia śliwek w Kalifornii może dobrze wróżyć uprawom w tym stanie. California Prune Board optymistycznie zakłada, że sezon będzie dobry dla plantatorów, którzy otrzymują premię za wielkość owoców i ich tonaż. Branża spodziewa się, że jeszcze w tym roku zebranych zostanie 75 000 ton owoców.
Donn Zea, dyrektor wykonawczy California Prune

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Śliwki