Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Śliwki czerwone poza sezonem w centrum uwagi

2023-03-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Pierwsze czerwone śliwki z Południowej Afryki zaczęły docierać do Włoch, a Granfrutta Zani kontynuuje import większych ilości każdego roku. "Jesteśmy zadowoleni zarówno z odmian, jak i z reakcji sieci supermarketów. Śliwka jest w tej chwili produktem niszowym, pozycją, która ma uzupełnić portfolio, ale ilości rosną z roku na rok" - mówi kierownik sprzedaży Antonio Zani.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem