Z naszych danych korzystają instytuty, ministerstwa, sieci handlowe dołacz i Ty!

Kup teraz abonament!

Brytyjscy plantatorzy truskawek zmagają się z niskimi cenami, podczas gdy ceny detaliczne wzrosły o 11%.

2023-08-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ceny truskawek w supermarketach wzrosły średnio o 11 procent w brytyjskim sezonie 2022, ale plantatorzy nie otrzymali żadnego wzrostu cen w tym samym czasie. Nowe dane, opublikowane przez organizację branżową British Berry Growers, wzbudziły obawy o przyszłość brytyjskich truskawek, ponieważ plantatorzy już teraz ograniczają nasadzenia na przyszły rok w świetle niskich cen.

Producenci

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Truskawki

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem