Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ceny polskich truskawek. Pierwsze oferty bardzo drogie

2023-05-11 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Ceny owoców na osiedlowych bazarkach odzwierciedlają krajowy trend. Jest drogo. Łubianka krajowych truskawek kosztuje 42 zł - podaje money.pl.

Na rynku hurtowym w Broniszach pierwsze polskie truskawki pojawiły się już dwa tygodnie temu. Ceny są wysokie. Kosztują ok. 30-32 zł za kilogram. To więcej niż przed rokiem. Pod koniec kwietnia ubiegłego roku za

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem