Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ceny truskawek i ogórków nadal rosną

2023-11-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wraz z pojawieniem się na rynku pierwszych ogórków uprawianych pod osłonami, cena ogórków nadal rosła. Średnia cena VBT za tydzień 45 wyniosła 81,7 eurocentów za sztukę. Jest to cena prawie dwukrotnie wyższa od średniej pięcioletniej. Ceny pomidorów i papryki również przekraczają tę pięcioletnią średnią, chociaż w tym przypadku nie odnotowano tak szybkiego wzrostu cen, jak w przypadku ogórków.

Ceny ogórków (za sztukę)

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem