Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Ceny truskawek ostatecznie spadające zależą od tego, czy ludzie mogą/chcą płacić"

2023-03-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Podaż truskawek w Hiszpanii zmaga się z problemami. Jak szeroko informowano, zimna pogoda nadal ogarnia ten kraj. A dostawy z Krajów Niskich pozostają na razie ograniczone. Mimo to w Belgii Frank Valckenier z Groothandel Michel cieszy się na ładne lato. "Zakładam, że belgijskie i holenderskie ilości truskawek zaczną od teraz lekko rosnąć, ale trudno

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem