Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Debiutują truskawkowe pomidory uprawiane w szklarni

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Choć w Ontario w Kanadzie jest jeszcze zima, produkcja szklarniowa różnych odmian pomidorów, papryki, ogórków, sałaty i truskawek pozostaje spójna. Z pomocą świateł uprawowych, produkty uprawiane w szklarniach są coraz częściej dostępne blisko 12 miesięcy w roku. "Mamy największy areał grow lights w kanadyjskim przemyśle CEA" - mówi Dan Branson, Senior

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem