Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Do tej pory zebraliśmy dwa razy więcej truskawek niż w zeszłym roku"

2023-03-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"W tym roku, ze względu na łagodną pogodę od jesieni do dziesięciu dni temu, zebraliśmy większe ilości wczesnych truskawek. Jednak teraz chłodniejsze temperatury z ostatnich dziesięciu dni spowolniły zbiory. Nadal kontynuujemy zbiory, a do tej pory zebraliśmy już ponad dwukrotnie więcej truskawek niż w tych samych terminach w zeszłym roku. Jesteśmy więc bardzo pozytywnie nastawieni do

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem