Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Dobre opinie o truskawkach Melissa i Marimbella

2023-03-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dzięki projektowi NSG Network, Nova Siri Genetics - firma zajmująca się badaniami i eksperymentami nad nowymi odmianami truskawek - przyczynia się do planowania produkcji w okresie od miesięcy zimowych do lata. Podmioty wchodzące w skład Sieci wykorzystują wyniki badań NSG i eksperymentują z nowymi odmianami w ścisłym powiązaniu ze swoimi rynkami odniesienia. W ten sposób,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem