Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Dzień otwarty w centrum badań i eksperymentów nad truskawkami i jagodami

2024-03-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Drzwi centrum badawczego i eksperymentalnego Nova Siri Genetics, którego odmiany zostały wprowadzone na różne kontynenty (Europa, Ameryka, Afryka i Oceania), zostały otwarte trzeci rok z rzędu, aby umożliwić operatorom odwiedzenie obiektu Policoro (Matera) i zapoznanie się z codziennymi badaniami, eksperymentami i działaniami związanymi z rozmnażaniem...

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem