Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Finansowany przez Innovate UK projekt badawczy mający na celu zwiększenie plonów truskawek

2023-08-21 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Vertical Future została wyznaczona jako wiodąca organizacja w projekcie badawczym finansowanym przez DEFRA za pośrednictwem Innovate UK, mającym na celu optymalizację środowiska rozmnażania roślin truskawek w pionowych farmach wewnętrznych przy jednoczesnej maksymalizacji potencjału plonów w celu zmniejszenia zależności Wielkiej Brytanii od importowanych produktów.

"Truskawki przeszły od bycia główną atrakcją brytyjskiego lata do całorocznego podstawowego produktu, ale

".

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem