Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Hiszpańskie truskawki dotknięte przez chłód i deszcz

2023-03-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Tegoroczny sezon truskawkowy w Hiszpanii jest niewątpliwie niezwykły. "Do tej pory moglibyśmy napisać o tym grubą książkę" - mówi Filipe Ravazzini da Silva z Wilkofruit w Holandii. "Tegoroczny sezon był bardzo nieregularny. Pierwsza dostawa dotarła z opóźnieniem, a jakość była daleka od optymalnej, częściowo z powodu złej pogody. Truskawki po prostu nie lubią deszczu."

Większość

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem