Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Inflacja cen żywności w Hiszpanii w ciągu ostatniego roku obejmuje podwyżki cen truskawek i ziemniaków

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Hiszpańska inflacja cen żywności w ubiegłym roku charakteryzowała się gwałtownym wzrostem cen oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia, wynika z badania przeprowadzonego przez grupę konsumencką Facua. Badanie, w którym przeanalizowano ceny 30 kategorii żywności od stycznia 2023 r. do stycznia 2024 r., wykazało 69% wzrost cen oliwy z oliwek. Inne znaczące wzrosty obejmują 52% wzrost za 500-gramowy karnet truskawek i 31% wzrost za pięciokilogramowy worek

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem