Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Jak mokra zima w Kalifornii wpłynęła na truskawki z Florydy?

2023-03-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Silne dostawy truskawek z Florydy mogą wkrótce zwolnić. "To był dobry, wysokoprzetworzony sezon mniej więcej do momentu, gdy kończy się walentynkowe ciągnięcie w okolicach 9-10 lutego. Wtedy hamulce uderzają tuż po tym, jak pojawia się wolumen. Jednak to zdarza się co roku, choć gorzej jest, gdy w grę wchodzi Kalifornia" - mówi Gary Guynn z Guynn Family Produce Sales Inc. Truskawki są oczywiście

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem