Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Jeszcze nigdy nie mieliśmy hiszpańskiego niedoboru truskawek pod koniec lutego"

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ta zima zaskoczyła nawet tak doświadczonego specjalistę jak Miguel Gonzalez z holenderskiej firmy MG Fruit. "Te niebotyczne ceny, i to przez tak długi czas, są szalone. Dotyczy to również hiszpańskich truskawek. Chyba nigdy nie doświadczyłem niedoboru tych truskawek pod koniec lutego. Ale temperatury nocne w Huelvie są obecnie w okolicach zera, a hiszpańskie truskawki łatwo

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem