Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Kalifornijskie truskawki i cytrusy pod obserwacją po burzy

2024-02-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Po niedzielnych ulewnych deszczach i wiatrach kontynuowane są oceny upraw owoców w Kalifornii.

Jagody: Nick Wishnatzki z Wish Farms mówi, że znaczna część zeszłotygodniowych zbiorów truskawek została utracona z powodu szkód spowodowanych przez deszcz. "Przewidujemy 75-100 procent strat w zbiorach w tym tygodniu, ponieważ warunki są zbyt mokre na jakąkolwiek aktywność w terenie w ciągu najbliższych kilku dni", mówi, dodając, że wiatry prawdopodobnie

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem