Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Komercyjna produkcja dwóch śródziemnomorskich odmian truskawek AVA rozpocznie się w 2024 r.

2024-02-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Angus Soft Fruits ogłosił komercyjną produkcję dwóch nowych odmian truskawek, wyhodowanych w celu uzyskania pysznych owoców przez cały sezon zimowy. Przeznaczone do produkcji w regionie śródziemnomorskim, próby i testy przeprowadzone w ciągu ostatnich czterech lat dowiodły, że mają coś wyjątkowego do zaoferowania plantatorom, detalistom i konsumentom, twierdzi firma.

AVA™ Alicia

Obydwie odmiany

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem