Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Nie spodziewamy się, że podaż truskawek w pełni odbuduje się przez najbliższe 3 do 4 tygodni"

2023-03-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kampania jagodowa w Huelva postępuje z dużo mniejszymi ilościami niż zwykle z powodu opóźnienia zbiorów spowodowanego różnymi kolejnymi falami zimna. Temperatury znów rosną, ale oczekuje się, że produkcja nie odzyska w pełni swoich możliwości aż do 13 lub 14 tygodnia.

"Zbieramy o wiele mniej kilogramów niż w zeszłym roku, który był już rokiem niskiej produkcji", stwierdził Carlos Masiá,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem