Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Obecnie na rynku jest zbyt wiele truskawek, aby ustalić przyzwoite ceny".

2024-01-31 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Popyt na truskawki jest obecnie większy niż podaż. W Coöperatie Hoogstraten, tej zimy powierzchnia uprawy truskawek powróciła do poziomu sprzed kryzysu, a nawet nieznacznie wzrosła. Ceny utrzymywały się na dobrym poziomie do końca roku, ale od tego czasu znacznie spadły. "Tej zimy nasz obszar upraw mógł być największy do tej pory, ale nigdy wcześniej nie doświadczona kombinacja czynników spowodowała

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem