Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Od uprawy plenerowej do szklarniowej: Truskawkowa historia Niderlandów

2023-11-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W ciągu 10 lat holenderski obszar uprawy truskawek w szklarniach i stałych szklarniach tunelowych prawie się podwoił. Stały wzrost areału można również zaobserwować we Flandrii. W ostatnich latach flamandzcy statystycy konsekwentnie wskazują na przesunięcie upraw z upraw pod gołym niebem na uprawy pod osłonami. Uprawy pod gołym niebem przyniosły 10,2% plonów w 2023 r., podczas gdy uprawy pod osłonami w

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem