Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Okoliczności polityczne spowalniają regionalną produkcję szparagów i truskawek"

2023-07-21 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według wstępnego badania wielkości zbiorów szparagów i truskawek w Niemczech przeprowadzonego przez Federalny Urząd Statystyczny, zbiory szparagów spadną o 4 procent, a zbiory truskawek o 14 procent w porównaniu z rokiem poprzednim. W porównaniu ze średnimi wielkościami zbiorów w latach 2017-2022, zbiory truskawek w 2023 r. będą nawet o 23% niższe, a zbiory szparagów

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem