Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Po tegorocznej czkawce spodziewam się, że holenderska całoroczna uprawa truskawek zostanie wznowiona"

2023-03-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W Dutch Berries rozpoczął się nowy sezon truskawkowy. "Odwołaliśmy dwie oświetlone uprawy z powodu kryzysu energetycznego. Na szczęście to już minęło i w porozumieniu z naszym klientem, ponownie uruchomiliśmy oświetlone uprawy. W zeszłym tygodniu zebraliśmy pierwsze truskawki, a wraz z tym rozpoczęła się dla nas wiosna" - mówi Boudewijn van der Wal.

Boudewijn van der Wal

Rośnie to Sonsation

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem