Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Ponad 250 milionów sadzonek truskawek sprzedanych w tej kampanii w Hiszpanii, Maroku, Grecji i Włoszech

2023-03-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Z ponad 250 milionami roślin wprowadzonych na rynek w tym roku finansowym 2022/2023, (15% więcej niż w poprzednim okresie), El Pinar obsługiwał w Hiszpanii, Maroku, Grecji i Włoszech, ponad 8 milionów roślin każdego dnia, z pięciu centrów, co stanowiło wyzwanie dla firmy.

El Pinar dostarcza odmiany truskawek w łuku śródziemnomorskim. Primavera, Victory i Inspire zdobywają udział w rynku każdego roku,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem