Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Popyt na truskawki z południowych Włoch jest nadal żywy, również dzięki mniejszej dostępności owoców letnich

2023-05-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kampania truskawkowa w południowych Włoszech wciąż trwa, a popyt jest wciąż interesujący, zwłaszcza na produkty z Basilicaty.

"Popyt jest żywy, ale ilości są o połowę mniejsze niż tydzień temu. Oznacza to, że ceny hurtowe są o około 30% wyższe niż pod koniec kwietnia. Sezon już prawie się skończył, ale zainteresowanie truskawkami z Basilicaty wciąż jest duże, prawdopodobnie ze względu

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem