Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Powinniśmy zbierać 200 i do 300 gramów truskawek z rośliny, ale nasza średnia wynosi teraz 70"

2023-03-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W pierwszej części kampanii produkcje truskawek dotknęły znaczne opóźnienia, które stały się szczególnie widoczne w minionym tygodniu, w którym to kolejny chłodny zryw spowolnił dojrzewanie owoców. "W tej chwili są odmiany, które powinny już dawać 200, a nawet 300 gramów z rośliny, ale mogę potwierdzić, że nasza obecna średnia wynosi 70 gramów" - mówi

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem