Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Rekordowe ceny truskawek na Ukrainie w maju 2023 r.

2023-05-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według analityków EastFruit, sytuacja na rynku truskawek w Europie Wschodniej jest niestandardowa w 2023 roku. Zimna i w większości pochmurna pogoda na Ukrainie prowadzi do opóźnienia dojrzewania jagód, co wpływa na ceny.

Jak widać, Ukraina pozostaje liderem pod względem cen truskawek w regionie. Co więcej, w ostatnich dwóch tygodniach ceny były

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem