Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Sakata Seed Corporation w pełni wchodzi w branżę nasion truskawek F1

2023-11-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Japońskie odmiany truskawek są wysoko cenione na całym świecie za ich pyszny smak. Są one jednak dość miękkie, co stwarza problemy w przechowywaniu i transporcie. Mogą być również dotknięte chorobami, które różnią się w zależności od regionu.

Sakata Seed Corporation rozpoczęła planowanie projektu hodowli truskawek w 2016 roku, który ostatecznie został uruchomiony w 2018 roku. "Naszym celem jest

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem