Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Save Foods rozpoczyna pierwszy duży pilotaż handlowy z meksykańskim pakowaczem truskawek

2023-05-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Save Foods, Inc, firma technologiczna z branży rolno-spożywczej specjalizująca się w ekologicznej ochronie upraw, która pomaga zmniejszyć ilość odpadów żywnościowych i zapewnić bezpieczeństwo żywności przy jednoczesnym ograniczeniu stosowania pestycydów, ogłosiła, że rozpocznie prowadzenie pilotażu komercyjnego na dużą skalę z Congeladora Nino, dużą meksykańską firmą zajmującą się pakowaniem truskawek. Współpraca Save Foods z Congeladora Nino rozpoczęła się początkowo od kilku mniejszych

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem