Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Średnia produkcja truskawek odmiany 'Fortuna' wzrosła w tym sezonie o 10%

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Egipt jest największym na świecie eksporterem mrożonych truskawek, a producenci coraz częściej zastępują swoje tradycyjne odmiany truskawek odmianami nadającymi się do mrożenia, według Khalida Radi z egipskiej firmy agro-fintech Mozare3.

"Egipscy producenci skupiają się obecnie na innych odmianach przeznaczonych na rynek mrożonek, które są bardziej wytrzymałe i produkują większą ilość na

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem