Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Szczególnie ważne było dla mnie, aby technologia została przemyślana do końca pod każdym względem".

2023-05-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

28 marca pierwsze lokalne truskawki odmiany "Sonsation" można było już zbierać w nowej 1,5-hektarowej szklarni truskawek w gospodarstwie owocowym Mann w Alte Land. Zaledwie kilka miesięcy temu, w samą porę na datę pierwszego sadzenia, można było uruchomić najnowocześniejszą, zrównoważoną szklarnię. Właściciel Tobias Mann oprowadził nas po obiekcie i opowiedział nam

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem