Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Truskawki są coraz częściej uprawiane w szklarniach

2023-11-21 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W ostatnich latach uprawa truskawek wyraźnie zmieniła się z uprawy otwartej na uprawę pod osłonami. Wraz z pomidorami, papryką i ogórkami, truskawki są obecnie pełnoprawnymi uprawami szklarniowymi. Istnieją godne uwagi projekty ekspansji z zaawansowanymi technologicznie szklarniami. Z wielu powodów nie zawsze jest to jednak możliwe. Rozwiązaniem może być wówczas szklarnia foliowa. W tym roku

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem