Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Oishii otwiera swoją 22 000 m2 farmę zasilaną energią słoneczną w New Jersey.

2024-06-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Oishii otworzyło swoją najnowszą plantację truskawek, zajmującą ponad 237 500 stóp kwadratowych (22 000 m2) w Phillipsburgu, w stanie New Jersey. Amatelas Farm Oishii, nazwana na cześć japońskiej Bogini Słońca, korzysta z energii odnawialnej. „W Oishii staramy się rozwiązywać problemy, które kiedyś uważane były za niemożliwe do rozwiązania. W zaledwie

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Truskawki - z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem