Z naszych danych korzystają instytuty, ministerstwa, sieci handlowe dołacz i Ty!

Kup teraz abonament!

"Zbieraliśmy już pierwsze truskawki z doniczek, które podzieliliśmy się z gośćmi na naszej 25. rocznicowej imprezie."

2024-11-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Hiszpańska firma SAT Alfrut niedawno świętowała 25. rocznicę na wielkiej imprezie, na którą zostali zaproszeni klienci, dostawcy oraz przedstawiciele instytucji i administracji, aby świętować razem z partnerami i producentami. Projekt został uruchomiony po raz pierwszy w 1999 roku.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Truskawki - z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem