Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Trzy mechanizmy hi-tech utworzone w Kartarpur Centre of Excellence for Vegetables

2023-03-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W Centrum Doskonałości dla Warzyw w Kartarpur, trzy mechanizmy hi-tech zostały ustawione i oddane do użytku: linia klasyfikacji, która pracuje nad kodowaniem kolorów warzyw dla sortowania warzyw o różnych kolorach; jednostka hydroponiczna z sałatą, kapustą, truskawkami, pietruszką i pomidorami koktajlowymi; oraz laboratorium kliniki zdrowia roślin do diagnozowania chorób upraw.

Centrum posiada

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem