TSBC oferuje całoroczne dostawy brytyjskich truskawek
The Summer Berry Company (TSBC) rzuca wyzwanie oficjalnemu brytyjskiemu sezonowi jagodowemu, przygotowując się do zaoferowania swoim klientom całorocznych dostaw truskawek produkowanych w sposób zrównoważony w południowej Anglii.
Przejście od sezonowej zależności (zwykle od kwietnia do października) do ciągłej produkcji będzie możliwe po zidentyfikowaniu, przyjęciu i zainwestowaniu w energię
.

Eurofruit to wiodący magazyn dla nabywców i dostawców świeżych produktów w Europie i na Bliskim Wschodzie.
Globalna sieć redaktorów, reporterów i korespondentów magazynu, publikująca dziesięć numerów rocznie, a także codzienne wiadomości online, zapewnia międzynarodowy handel owocami i warzywami informacjami i analizami, obejmującymi innowacje we wszystkich obszarach działalności.
Zobacz więcej: Truskawki