Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Uprawa z nasion stanie się standardem w sektorze truskawek w ciągu 5 lat"

2024-01-31 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sektor truskawek stoi w obliczu znaczących zmian, a kluczowa część tej transformacji nastąpi na początku łańcucha dostaw. Był to jeden z głównych tematów omawianych podczas Dnia Truskawki i Międzynarodowej Konferencji Owoców Miękkich w Den Bosch na początku tego miesiąca. Jedną z tych zmian jest przejście na rozmnażanie z nasion. Limgroup wprowadziła swoją pierwszą hybrydę dla

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem