Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Wysoki popyt na pierwsze greckie truskawki w Anglii i Niemczech"

2023-11-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon truskawkowy w Grecji rozpoczyna się w tym roku nieco później. "W tym roku posadzono mniej roślin doniczkowych. Ogólnie rzecz biorąc, w tym roku możliwe było późniejsze sadzenie, ponieważ młode rośliny pojawiły się później, a także wystąpiły problemy z jakością późnych odmian. To z kolei oznaczało, że rośliny te musiały zostać przesadzone. Podsumowując, rozpoczęcie sezonu opóźniło się o dwa tygodnie", mówi

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem