Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Zwiększone wyzwania dla przemysłu truskawkowego na Florydzie

2023-05-23 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według nowego raportu, zmieniający się klimat może sprawić, że hrabstwo Hillsborough przestanie być idealnym miejscem do uprawy truskawek. Raport, opublikowany przez Environmental Defense Fund w ubiegły czwartek, skupiał się na przemyśle uprawy truskawek na Florydzie i jego zwiększonych wyzwaniach. W raporcie wykorzystano model upraw oparty na procesach opracowany przez naukowców z University of Florida, a także klimat

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem