Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Autumn Crisp to niedawno powstała, ale bardzo obiecująca odmiana"

2023-03-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Chociaż przygotowania do nowego sezonu portugalskich winogron już trwają, to patrząc na poprzedni sezon było wiele wyzwań, z którymi trzeba było się zmierzyć - mówi Susana Ferreira, dyrektor marketingu Vale da Rosa.

"W Portugalii nasz sezon rozpoczyna się pod koniec czerwca i trwa do października/listopada. Na razie nasze rynki eksportowe można znaleźć w Europie. Polska, Francja i

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem