Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Belgijskie ceny pomidorów odbijają się

2023-06-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W Belgii średnie ceny pomidorów luzem i winogron odbiły w zeszłym tygodniu. Tym samym zatrzymało to stały spadek z ostatniego tygodnia, o czym świadczą dane VBT. W miarę zbliżania się najdłuższego dnia w roku, kilka następnych tygodni zwykle charakteryzuje się najwyższą produkcją.

Jednak w przypadku ogórków nadal nic nie wskazuje na odwrócenie trendu, a ceny utrzymują się na poziomie nieco powyżej 0,10 euro za sztukę. To

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem