Egipski eksport winogron stołowych do Arabii Saudyjskiej: kolejny sukces w 2023 r.
Według EastFruit, Egipt pobił swój własny rekord eksportu winogron stołowych na rynek Arabii Saudyjskiej w 2023 r., ponieważ w ciągu pierwszych 10 miesięcy wysłał więcej niż w całym poprzednim roku. Arabia Saudyjska stała się największym importerem winogron z Egiptu w 2022 r., a w 2023 r. jeszcze bardziej umocniła swoją pozycję w egipskiej strukturze eksportu.
Od stycznia do października

EastFruit to platforma analityczna, która pomaga w rozwoju biznesu owocowo-warzywnego. Głównym celem tej platformy jest zwiększenie dochodów producentów poprzez bardziej efektywne produkcję, przechowywanie, przetwarzanie i marketing owoców i warzyw. EastFruit jest centrum wiedzy i doświadczenia dla wszystkich uczestników rynku owocowo-warzywnego w Europie Wschodniej, Kaukazie i Europie Środkowej.
Portal jest skierowany do producentów owoców i warzyw, małych i średnich rolników, producentów soków owocowych i warzywnych, przetwórstwa owocowo-warzywnego, eksporterów, importerów, sieci supermarketów, dostawców sadzonek, nasion, technologii i sprzętu oraz stowarzyszeń i związków producentów owoców i warzyw, struktur państwowych i dostawców usług i produktów dla sektora rolniczego. W skrócie dla wszystkich uczestników biznesu owocowo-warzywnego.
Zobacz więcej: Winogrona