Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Egipt wyeksportował 33 000 ton winogron stołowych do Arabii Saudyjskiej - styczeń-październik 2023 r.

2024-02-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według EastFruit, Egipt pobił swój własny rekord eksportu winogron stołowych na rynek Arabii Saudyjskiej w 2023 r., wysyłając więcej niż przez cały poprzedni rok w ciągu zaledwie pierwszych 10 miesięcy. Arabia Saudyjska stała się największym importerem winogron z Egiptu w 2022 r., a w 2023 r. jeszcze bardziej umocniła swoją pozycję w egipskiej strukturze eksportu.

Od stycznia do października 2023 r.,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem