Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Firmy zajmujące się uprawą winogron wśród najszybciej rozwijających się firm w Namibii w 2023 r.

2023-05-23 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Firma Achill Island Investments Pty Ltd, zajmująca się pakowaniem i uprawą winogron, otrzymała tytuł "Najszybciej rozwijającej się firmy w Namibii w 2023 roku". Firma osiągnęła złożoną roczną stopę wzrostu na poziomie 89% w latach 2018-2021, a także została ogłoszona jako taka przez globalną firmę statystyczną Statista w ramach raportu dotyczącego najszybciej rozwijających się firm w Namibii.

Raport ten został opublikowany

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem