Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Gospodarstwo winogronowe w Berg River rezygnuje z pakowalni na rzecz pakowania na polu

2023-03-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon winogron stołowych jest w ostatnich dniach na Lac du Soleil w Berg River, jednej z farm winogron stołowych In2fruit, gdzie zbierane są ostatnie winogrona Adora i Scarlotta - a następnie pakowane bezpośrednio w winnicach, co nie jest zwykłą praktyką w RPA.

"Deszcz na szczęście przyszedł pod koniec sezonu, kiedy w zasadzie zostały nam do zapakowania tylko Scarlotta i Adora. My

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem