Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Hodowca winogron stołowych organizuje pierwszy w historii Dzień Otwarty w Peru

2024-01-31 00:00
Źródło: Freshplaza.com

BLOOM FRESH™, specjalizująca się w hodowli winogron stołowych, wiśni i rodzynek, przeprowadziła swój pierwszy w historii Dzień Otwarty winogron stołowych w Ica w Peru na początku stycznia. W wydarzeniu wzięło udział ponad 80 hodowców i licencjobiorców, którzy mogli degustować wyjątkowe i popularne odmiany winogron stołowych z portfolio firmy.

BLOOM FRESH CEO Kenneth Avery, dyrektor ds. innowacji

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem