Z naszych danych korzystają instytuty, ministerstwa, sieci handlowe dołacz i Ty!

Kup teraz abonament!

Huragan Hilary zdewastował uprawy winogron w Kalifornii

2023-11-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zdecydowana większość amerykańskich winogron stołowych uprawiana jest w dolinie San Joaquin. Ale w tym roku szalona letnia burza pochłonęła dużą część tej produkcji. Jeden z producentów winogron stwierdził, że na każde pulchne, zielone winogrono przypada drugie, które jest fioletowe i pomarszczone.

Co to spowodowało? Huragan Hilary. Chociaż został on zdegradowany do burzy tropikalnej, zanim dotarł

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Winogrona

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem