Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Indie: Eksport świeżych winogron wyższy w tym roku dzięki dobremu popytowi i wyższej podaży

2023-03-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Eksport winogron z Indii w latach 2021-22 wyniósł 305,7 mln USD, co oznacza spadek o 2,6 proc. w stosunku do poprzedniego roku, który wyniósł 314 mln USD. W pierwszej dziesiątce miejsc przeznaczenia eksportu winogron w latach 2021-22 znalazły się Holandia, Bangladesz, Rosja, Wielka Brytania, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Niemcy, Nepal, Arabia Saudyjska, Malezja i Tajlandia. Zgodnie z trzecim szacunkiem zaliczkowym na rok 2021-22, produkcja winogron jest postrzegana jako wyższa na poziomie 3,47 mln ton

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem