Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Indie: Eksport winogron wzrasta dzięki dobrym plonom i silnemu popytowi z Europy

2023-03-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Indyjski eksport świeżych winogron w roku fiskalnym 2022-23 wzrósł zarówno pod względem ilości, jak i wartości ze względu na silny popyt z Europy, największego nabywcy, i obfitych dostaw. Dzieje się tak pomimo opóźnionego rozpoczęcia sezonu eksportowego i negatywnych czynników, takich jak wzrost cła przez jednego z głównych nabywców, Bangladesz, i wolniejsze wysyłki do Rosji ze względu na sytuację wojenną, według eksporterów.

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem