Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Kalifornijscy plantatorzy winogron stołowych potrzebują 30 USD za skrzynkę, aby osiągnąć próg rentowności

2023-09-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sytuacja na rynku winogron stołowych w Kalifornii jest druzgocąca. "Podczas gdy niektórzy plantatorzy ucierpieli bardziej niż inni z powodu strat spowodowanych przez huragan Hilary, nie ma ani jednego plantatora w dolinie San Joaquin, który nie ucierpiał" - mówi Ira Greenstein z Direct Source Marketing. "Być może bardzo niewielki procent owoców został pokryty, ale to nie wystarczy, aby coś zmienić". Straty są spodziewane

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem