Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Kalifornijskie winogrona stołowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i na rynkach na całym świecie.

2024-07-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Mountain View Fruit Sales ogłasza, że sezon zbioru winogron jest obecnie zaplanowany na środek tego miesiąca. Ich winogrona stołowe z etykiety Estate Vineyards® będą dostępne w odmianach czarnych, czerwonych i zielonych. "Zbiory tego roku zapowiadają dostarczenie winogron wyjątkowej jakości, z

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Winogrona

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem